листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ НА ОСТВАРЕНИТЕ РЕЗУЛТАТИ НА ТЕХНОКОМЕРЦ АД- СКОПЈЕ


Образложение за остварените резултати.pdf

Објавено на: 29.07.2022 14:23:30
Документ БР.: DOC_10191-505/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации