листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Финансиски извештаи за 01.01-30.06.2022


6 и 12 Месечни известувања- konecen.xls

Објавено на: 29.07.2022 14:32:30
Документ БР.: DOC_26441-64/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.