листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01-30.06/2022 АД ЕВРОПА-СКОПЈЕ


berza 01.01-30.06-2022.xls

Објавено на: 29.07.2022 14:31:48
Документ БР.: DOC_26441-63/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.