листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01-30.06.2022


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци(4).xls

Објавено на: 01.08.2022 14:01:21
Документ БР.: DOC_26441-88/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.