листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Централна кооперативна банка АД Скопје објавува Образложение кон остварениот финансиски резултат за период од 1.1.-30.6.2022 година


ЦКБ АД Скопје_коментар на неревидиран Биланс на успех и Биланс на состојба - 30 06 2022.doc

Објавено на: 29.07.2022 15:19:53
Документ БР.: DOC_10191-518/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации