листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон резултатите 01.01.2022-30.06.2022


Образложение кон резултатите ЖАС АД Скопје-01.01.2022-30.06.2022.doc

Објавено на: 29.07.2022 15:37:47
Документ БР.: DOC_10191-520/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации