листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неривидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2022


6 -12 Месечни известувања -30.06.2022 .xls

Објавено на: 29.07.2022 15:43:39
Документ БР.: DOC_26441-77/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.