листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон единечните ФИ 30.06.2022 година


Образложение за остварените резултати 01.01-30.06.2022 година.docx

Објавено на: 29.07.2022 15:45:59
Документ БР.: DOC_10191-522/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации