листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи АД Дебарски Бањи - Цапа 01.01. - 30.06.2022


АД Дебарски Бањи ФИ - 01.01-30.06.2022.xlsx

Објавено на: 01.08.2022 14:03:45
Документ БР.: DOC_26441-93/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.