листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2022

 


MAKOTEKS AD 30 06 2022.xls

Објавено на: 01.08.2022 14:01:46
Документ БР.: DOC_26441-89/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.