листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информацијa:

Образложение кон неревидирани, неконсолидирани финансиски извештаи  за период 01.01.2022 -30.06.2022

 


Obrazlozenie za berza 01.01-30.06.2022.doc

Објавено на: 01.08.2022 14:01:50
Документ БР.: DOC_10191-532/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации