листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи -01.01.-30.06.2022


неревидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2022.xlsx

Објавено на: 01.08.2022 14:02:08
Документ БР.: DOC_26441-90/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.