Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ НА БИЛАНСОТ НА УСПЕХ АД Дебарски Бањи Цапа 01.01-30.06.2022


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ НА БИЛАНСОТ НА УСПЕХ 2022.pdf

Објавено на: 01.08.2022 14:03:49
Документ БР.: DOC_10191-536/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации