Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Извештај кон финансиските извештаи на Макпромет АД , 01.01-30.06-2022 година


Obrazlozenie na nerevidirani finansiski izvestai 30.06.2022.docx

Објавено на: 01.08.2022 14:22:16
Документ БР.: DOC_10191-538/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации