Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН ФИНАНСИСКИТЕ ИЗВЕШТАИ 01.01.-30.06.2022


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН ФИНАНСИСКИТЕ ИЗВЕШТАИ- 30.06.2022.docx

Објавено на: 01.08.2022 14:26:42
Документ БР.: DOC_10191-539/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации