листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи за период 01.01.2022 - 30.06.2022


Допис до МСЕ - 01.08.2022 - 6М поединечен.pdf

Објавено на: 01.08.2022 14:38:25
Документ БР.: DOC_10191-540/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации