листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неконсолидирани финансиски извештаи 01.01.2022-30.06.2022f


Неконсолидирани финансиски извештаи 01.01.2022-30.06.2022f.xls

Објавено на: 01.08.2022 15:00:36
Документ БР.: DOC_26441-98/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.