листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација , го објавуваме следниот финансиски извештај:


berza 30.06.2022g.spor.31.12.21.xlsx

Објавено на: 01.08.2022 15:29:02
Документ БР.: DOC_26441-99/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.