листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01.- 30.06.2022 за Либерти АД Скопје


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 01.08.2022 15:31:31
Документ БР.: DOC_26441-100/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.