листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за постигнати резултати за период 01.01.-30.06.2022 за Либерти АД Скопје


Образложение за постигнати резултати за 01.01.-30.06.2022 Либерти.doc

Објавено на: 01.08.2022 15:31:36
Документ БР.: DOC_10191-543/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации