листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи за период 01,01,2022 до 30,06,2022 - корекција во билансот на успех за претходната година


Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи за период од 01 01 до 30 06 2022.xlsx

Објавено на: 03.08.2022 09:09:20
Документ БР.: DOC_26441-103/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.