листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидирани неревидирани извештаи за период 01.01 - 30.06. 2022 за Тетекс АД Тетово


Консолидирано неревидирано известување за период 01 01 - 30 06 2022.xlsx

Објавено на: 05.08.2022 14:01:42
Документ БР.: DOC_26441-106/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.