листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираните консолидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2022 година


Образложение кон консолидираните финансиски извештаи 01.01-30.06.2022 година.docx

Објавено на: 12.08.2022 15:01:22
Документ БР.: DOC_10191-558/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации