Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за период 01.01.2022 - 30.06.2022

 


6М 2022 консолидирани - Аутомакедонија АД.xls

Објавено на: 12.08.2022 15:08:15
Документ БР.: DOC_26441-115/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.