листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за период 01,01,2022 - 30,06,2022

 


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за период од 01 01 до 30 06 2022.xlsx

Објавено на: 15.08.2022 14:04:41
Документ БР.: DOC_26441-116/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.