листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Објавување во врска со капиталот на Макпетрол АД.pdf

Објавено на: 19.08.2022 09:10:13
Документ БР.: DOC_10191-567/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации