листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Известување за започнување со исплата на дивиденда по Годишна сметка за 2021 година на Макпетрол АД Скопје .pdf

Објавено на: 30.08.2022 09:16:01
Документ БР.: DOC_10191-572/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации