листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

 

Други одлуки од Собрание - 02.09.2022 година

 


Одлука за определување на друштво за ревизија.pdf

Објавено на: 02.09.2022 15:12:45
Документ БР.: DOC_12283-144/2022
Урнек: Други одлуки од собрание