Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Корегирана-Одлука за задолжување на Друштвото, склучување на Договор за отстапување на побарувања и обезбедување со меници


Sobranie-koregirana -Odluka za kreditno zadolzuvawe-golema zdelka.docx

Објавено на: 05.09.2022 14:25:12
Документ БР.: DOC_13285-197/2022
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери