листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за одржување на Вонредно Собрание на акционери


Јавен Повик за Вонредно Собрание на акционери.doc

Објавено на: 15.09.2022 09:38:37
Документ БР.: DOC_10109-117/2022
Урнек: Јавен повик за собрание