листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за учество на Собрание на Акционери на 27.10.2022 година


Јавен повик (дневен ред) за учество на собрание на 27.10.2022.pdf

Објавено на: 26.09.2022 09:32:59
Документ БР.: DOC_10109-118/2022
Урнек: Јавен повик за собрание