листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог Одлуки од Одбор на директори


Предлог Одлуки од одбор на директори за собрание на акционери 27.10.2022.pdf

Објавено на: 26.09.2022 09:33:02
Документ БР.: DOC_13285-201/2022
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери