Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Odluki_Sobranie_30.09.2022 godina


Odluki_Sobranie_30092022-zaberza.pdf

Објавено на: 30.09.2022 14:12:47
Документ БР.: DOC_12283-148/2022
Урнек: Други одлуки од собрание