Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Голема зделка:

Известување за голема зделка од Собрание на акционери на Тутунски комбинат АД Прилеп  одржано на ден 05.10.2022г.


Izvestuvanje za golema zdelka.pdf

Објавено на: 05.10.2022 14:10:52
Документ БР.: DOC_26452-4/2022
Урнек: Голема зделка