листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување до берза 17,10,2022


Известување до Берза 17,10,2022.docx

Објавено на: 17.10.2022 15:07:10
Документ БР.: DOC_10191-601/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации