листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварениот неконсолидиран резултат УСЈЕ_Јануари-Септември 2022


Образложение за остварениот неконсолидиран резултат УСЈЕ_Јануари-Септември 2022.doc

Објавено на: 20.10.2022 14:12:32
Документ БР.: DOC_10191-604/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации