листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на Успех АД Грозд Струмица 01.01.2022-30.09.2022


9 Месечно Изв..xls

Објавено на: 21.10.2022 09:27:48
Документ БР.: DOC_12298-3/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.