листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех од 01.01.-30.09.2022 година


9 Месечно известување - Пекабеско АД - 2022.xls

Објавено на: 26.10.2022 09:10:29
Документ БР.: DOC_12298-10/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.