листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех за период 01.01-30.09.2022 за РИК СИЛЕКС АД, Кратово.


01.01.2022-30.09.2022 СИЛЕКС АД Неконсолидиран неревидиран извештан.xls

Објавено на: 26.10.2022 14:11:28
Документ БР.: DOC_12298-11/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.