листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

                                               Согласно глава 6 од Правилникот за котација го објавуваме следново

                                               -Образложение кон Билансот на успех 01.01 - 30.09. 2022 година


Образложение-01.01-30.09.docx

Објавено на: 26.10.2022 14:14:28
Документ БР.: DOC_10191-613/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации