листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

БИМ а.д. Свети Николе го објавува Образложението за остварените резултати од работењето за периодот од 01.01. до 30.09.2022 год.


Образложение на Билансот на успех 30.09.22 год..docx

Објавено на: 26.10.2022 14:17:28
Документ БР.: DOC_10191-614/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации