листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци-01.01-30.09.2022.xls

Објавено на: 26.10.2022 15:21:47
Документ БР.: DOC_12298-15/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.