листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски резултати на ДС СМИТХ АД Скопје до 30.09.2022 година.


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 30.09.2022.xls

Објавено на: 27.10.2022 09:15:16
Документ БР.: DOC_12298-16/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.