листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените финансиски резултати на ДС СМИТХ АД Скопје до 30.09.2022 година.


Образложение за остварените финансиски резултати на ДС СМИТХ АД Скопје до 30.09.2022.pdf

Објавено на: 27.10.2022 09:15:48
Документ БР.: DOC_10191-617/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации