листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

01.01-30.09.2022


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2022.xls

Објавено на: 27.10.2022 14:10:00
Документ БР.: DOC_12298-17/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.