листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидиран Биланс на успех 01.01.-30.09.2022 Макпетрол АД..xlsx

Објавено на: 27.10.2022 14:25:01
Документ БР.: DOC_12298-25/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.