Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар на неревидираните финансиски извештаи на НЛБ Банка АД Скопје за период 01.01.-30.09.2022 година.

 


Анализа на финансиските резултати НЛБ Банка АД Скопје 01.01.-30.09.2022.pdf

Објавено на: 27.10.2022 14:52:16
Документ БР.: DOC_10191-626/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации