листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за објава на неревидирани финансиски извештаи , Витаминка АД Прилеп


Izvestuvanje za objava na nerevidirani finansiski izvestai za 01.01-30.09.2022.docx

Објавено на: 27.10.2022 15:04:00
Документ БР.: DOC_10191-627/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации