листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештај за периодот 01.01.2022-30.09.2022


Nerevidiran finansiski izvestaj Sovremen dom 30-09-2022.xlsx

Објавено на: 28.10.2022 09:30:55
Документ БР.: DOC_12298-38/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.