листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за неревидираниот финансиски извештај за периодот 01.01.2022-30.09.2022


Obrazlozenie nerevidiriani rezlutati za period 01.01-30.09.2022.pdf

Објавено на: 28.10.2022 09:30:55
Документ БР.: DOC_10191-636/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации